Nebankovní hypotéka kterou nabízíme, je půjčka u které se místo ručitele použije záruka v podobě nemovitosti. K této je zřízeno zástavní právo smluvní stejně jako u bankovní hypotéky. Nemovitost musí být Vaše, pokud nemovitost nevlastníte, může ručit svou nemovitostí třetí osoba - kamarád, nebo někdo z rodiny. V některých případech je možné ručit i Družstevním podílem, pozemkem, lesem. O hypotéku můžete požádat ZDE

Nebankovní půjčku v podobě nebankovní hypotéky, nebo také nazývané Americká hypotéka můžete použít libovolně a nemusíte nikomu skládat účty v podobě dokládání použití finančních prostředků.

V případě, že na zastavované nemovitosti váznou nějaká omezení, jiné půjčky, exekuce atd, musí být tyto vyplaceny z čerpané nebankovní hypotéky, nebo Americké nebankovní hypotéky.

Pokud chcete čerpat nebankovní hypotéku na rekonstrukci nemovitosti, je možné získat nižší úrokovou sazbu, zpravidla to sebou nese postupné čerpání nebankovní Americké hypotéky, nebo nebankovní hypotéky. V takových případech se musí vždy doložit prostavěné finanční prostředky a firma na základě toho uvolní další.

Nebankovní hypotéka bez registru má bezesporu své výhody, můžete ji kdykoli doplatit, můžete si požádat o odklad splátek, můžete si zajistit i pojištění neschopnosti splácet, to je velmi důležité v dnešní době, která je nejistá v mnoha ohledech.

Někteří zájemci o půjčku hledají také nebankovní hypotéku bez ručení nemovitostí, toto je nereálné, slovo hypotéka je vázáno vždy na nemovitost, takže hledanou půjčku nikdo nenabízí, nebankovní hypotéka, nebankovní hypotéka bez registru, Americká hypotéka, hypotéka na rekonstrukci, hypotéka na konsolidaci, to jsou výrazy, na které lze najít řešení svého finančního problému.

Jakákoli půjčka kde je ručení nemovitostí je stále půjčka ať už ji nazveme jakkoli: Nebankovní hypotéka, nebankovní úvěr, Americká hypotéka, Americká nebankovní hypotéka, nebankovní hypotéka bez registru

I lidé se záznamem v registru mají chuť bydlet ve svém, ať už je to dům, nebo byt. Jenže banky se otočí vždy zády, pokud člověk nemá čisté registry a příjmy v řádech desetitisíců korun. Řešením může být nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti, ta může z části pomoci. Na rozdíl od bankovních domů nebankovní společnosti nikdy nepůjčí plnou kupní cenu. Nebankovní hypotékou na koupi nemovitosti se dá vyřešit část kupní ceny, zpravidla musí mít zájemce o hypotéku alespoň půlku kupní ceny nemovitosti v hotovosti, nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti totiž řeší právě druhou půlku kupní ceny nemovitosti.

Při koupi nemovitosti je možné využít i kombinaci nebankovní hypotéky, nebo Americké nebankovní hypotéky. Pokud má kupující možnost ručit jinou nemovitostí, ( vlastní, rodičů, nebo někoho z rodiny), může se na koupi nemovitosti kombinovat ručení nemovitostí stávající a kupovanou, tím se navýší hodnota nemovitostí k ručení a odpadá nutnost mít finanční prostředky na hotovosti.

Jak je vidět, tak i člověk se záznamem v registru si může za určitých okolností pořídit vlastní bydlení, využije li nebankovní hypotéku bez registru, nebo Americkou nebankovní hypotéku v kombinaci s programem nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti.

Proč nebankovní hypotéka u nás? Nepracujeme pro žádného investora či společnost ve výhradním zastoupení, to znamená, že spolupracujeme s velkým počtem firem nebo investorů. Každý má nastaveny parametry dle svých pravidel, takže co jeden zamítne, druhý může financovat, jeden půjčuje na krátkou dobu, jiný na dobu až 20 let, jeden exekuce nevyplácí, jiný ano. Vzhledem k tomu, že naše spolupráce s nimi je dlouhodobá, máme pro klienty jinou výchozí pozici, co Vy hledáte jednotlivě a pracně po internetu, my máme v systému pohromadě. Požadavky našich klientů posuzuje vždy více finančních skupin, takže můžeme každému klientovi nabídnout více možností, ze kterých si může vybrat tu, která mu bude vyhovovat.

Všichni investoři a financující společnosti mnění své programy, podmínky, pravidla, reagují na legislativní změny, vždy nás o těchto změnách informují, jsme vždy v obraze, co se novinek týče.

Mnozí žadatelé dělají zásadní chybu, počítají splátky vždy na celou nabídnutou dobu splátek. Doba hypotéky se dá nastavit třeba až na 20 let, ale jen proto, že se tím snižuje měsíční splátka klienta. Nikdo neplatí nebankovní hypotéku 20 let, jde jen o to, vydržet se splátkou po nezbytně nutnou dobu, za kterou je klient čistý v bankovních registrech, to je zpravidla 3-5 let, poté Vám rádi pomůžeme s bankovní hypotékou a jste z maléru venku. Bankovní hypotéky sjednáváme také, ale podmínkou je dostatečný příjem a mít čisté registry. Naše služby jsou v tomto směru komplexní.

Vrtkavé příjmy mají mnohdy podíl na dočasné finanční krizi, ta může ohrozit splátku nebankovní hypotéky, naši investoři jsou prověření dlouholetou spoluprací a nečekají na jedno zakopnutí, někteří mají ve smluvních podmínkách možnost odkladu splátek, nebo pojištění neschopnosti splácet, vždy se dá vše řešit ale je potřebná včasná komunikace.

Velkou otázkou je vždy úrok, je to pochopitelné, každého zajímá, kolik bude činit jeho splátka, kolik přeplatí, kolik zaplatí za předčasné ukončení smlouvy. U nebankovní hypotéky je vše individuální, záleží na lokalitě, ve které se nemovitost nachází, na finančním požadavku klienta, na zatíženosti nemovitosti, ale obecně se dá říct, že úrok začíná na 7% a předčasné splacení hypotéky je 1-1,5% ze zůstatku v okamžiku splacení. Pochopitelně, každý požadavek je individuální a také je individuálně posuzován.

Teď již k parametrům nabízené nebankovní hypotéky:

Nebankovní hypotéka zajištěná nemovitostí, nebo Družstevním podílem

Nebankovní hypotéka je vyřízena rychle.
Podmínky nebankovní hypotéky:
Půjčíme od 100.000 Kč do 100.000.000 Kč

 • Žadatel nemusí být zároveň majitelem nemovitosti, jež je poskytována jako zajištění , ručit může nemovitostí třetí osoba.
 • Stávající závazky na nemovitosti vyplatíme ( jiné půjčky, exekuce, soudcovská zástavní práva atd.)
 • Možnost výběru doby splatnosti od 1 měsíce do 30 let.
 • Působíme po celé ČR, nejsme limitováni lokalitou.
 • Nebankovní hypotéku lze kdykoli předčasně splatit za předem daných podmínek.
 • Výši splátky upravíme dle potřeb klienta.
 • V některých případech volíme osobní návštěvu klienta.
 • Odhad nepotřebujete, postačí nám fotodokumentace nemovitosti.
 • Neplatíte nic předem, pokud po Vás někdo chce platit předem, není to v pořádku.
 • Anuitní splátka, po celou dobu konstantní.
 • Nenahlížíme do registrů.

Co budu potřebovat za doklady:

 • Kopie 2 dokladů totožnosti - vždy!
 • Družstevní byty: Nájemní smlouvu, evidenční list.
 • Nabývací titul k nemovitosti - kupní smlouvu, darovací smlouvu, zápis o dědictví ( máte doma ), popř. kolaudační rozhodnutí ( týká se nabytí před r. 1993)
 • Fotografie nemovitosti, vnitřní i venkovní, cca 10 ks zašlete e-mailem.
 • Při vyplácení zástav či exekucí: Vyčíslení stávajícího zástavce, exekutora, státní správy, dražební vyhlášku…

Nebankovní hypotéka

Nebankovní půjčky, hypotéky, úvěry

Akční nabídka pro Vás


Úrok již od


6,9 % p.a.