Konsolidace půjček, jinak řečeno splátek půjček, které jste si pořídili a jste ve fázi, kdy je nestíháte splácet. Máte závazky u několika společností ať už bankovních nebo nebankovních? K tomu několik kreditních karet? Jste již v situaci, kdy příjem pomalu nestačí na splátky a hrozí exekuce, nebo dokonce přemýšlíte o osobním bankrotu a tím pádem živořením na minimu po dobu dlouhých let? S naší nebankovní hypotékou, nebo Americkou nebankovní hypotékou lze mnohé splátky snížit na přijatelné minimum, naše nebankovní hypotéky začínají na přijatelných ročních úrocích.

Kreditní karty ať už bankovní, nebo jiné mají velkou nevýhodu, ze splátky jde velké procento na úrok a poplatek za kartu a samotná jistina se moc nehýbá, karty jsou drahé stejně, jako jiné malé půjčky které mnozí nastřádají až do neúnosných splátek, proto je naše konsolidace nebankovní hypotékou velmi vyhledávána.

Naše finanční programy jsou vázány na ručení nemovitostí, ale v dnešní době máme i program nebankovní hypotéky s pojištěním neschopnosti splácet, tuto službu každý nenabízí a tak není čeho se bát při nastalé pracovní neschopnosti, nebo jiné nenadálé události která může snížit příjem v rodině. Konsolidace půjček nebankovní hypotékou funguje velmi jednoduše. Nemusíte dokládat, kolik máte půjček, kolik jsou jednotlivé zůstatky na půjčkách nebo kartách. Načerpáte celou částku nebankovní hypotéky bez registru na svůj účet a sami si poplatíte své závazky, se zbytkem můžete naložit dle svého uvážení.

Nebankovní konsolidace je v mnoha případech vysvobozením, protože pokud je klient předlužen, má více půjček u bank i nebankovních společností a navíc bankovní nebo nebankovní kreditní karty, je pro banku nezajímavý, předlužený, nebonitní atd. Samozřejmě budou banky stále nabízet možnosti konsolidace, ale ta je u nich stejně kostnatá jako obyčejná půjčka. Nabízíme nebankovní hypotéky s úrokem od 8% p.a., pokud se to zdá hodně a máte kreditní kartu, podívejte se na výpis úroků, banky se honosí nabídkou malého úroku, ale většinou je finální úplně jiný. Zvažte, zda se dusit v mnoha splátkách, nebo zda zvolit cestu volnějšího zatížení.

Příklad splátky: 500 000 Kč při úroku 8% p.a. od 4100 Kč! / měsíc

Konsolidace půjček

Nebankovní půjčky, hypotéky, úvěry

Akční nabídka pro Vás


Úrok již od


6,9 % p.a.